Ekstralys fra de største merkevarene - LazerLights, OZZ og CAD. Hos oss finner du alt fra tusenmetere til LED-barer av ypperste kvalitet. LED ekstralys til bilen er det absolutt kraftigste man kan få. Du får ekstralys fra både OZZ og Lazer som lyser mer enn 2 km med ufattelig lysstyrke og lumen. Vi har mange ekstralys og fjernlys som er godkjent.

LAZER kabelsett for 2 lamper

2-pinners Superseal 12V

Varenr: 2LMP120
LAZER kabelsett for 2 lamper 2-pinners Superseal 12V LAZER kabelsett for 2 lamper 2-pinners Superseal 12V
inkl. mva.975,00
-+
Utsolgt (7 dager)

Kablingssett for to lamper for Lazer LED-lys med høy ytelse. Oppsettet er raskt, enkelt og pålitelig med 2-pinners Superseal-kobling og ingen konfigurasjonsprosedyrer. Settet har et 12 V relé (i vanntett hus), sikring, batteriterminal i én ende og 1.2 m fleksibilitet på lampekabelen, og muliggjør bruk av Lazer-produkter parallelt med kjøretøyets standard belysning og/eller via en uavhengig bryter som kan monteres inne i kjøretøyet.

Alle Lazer-lampene selges med en forhåndskablet hunnkontakt festet til hannkontakten på lampenettet, for å forenkle kablingen i kjøretøysystemet.

Dette settet er kompatibelt med:

-Sentinel 9" Elite
-Linear-18 Elite

Kort oppsummert:
-Kabelsett beregnet for 2 stk lamper av modellene ovenfor.
-1,2 meter kabellengde
-12 V relé og 40 ampere sikring
-Reléholder godkjent for IP53 når montert vertikat
-Superseal-koblinger
-Valgfri av/på-bryter for uavhengig betjening av fjernlys
-Flettede kabelseksjoner for ekstra beskyttelse i motorrommet